Ako svadobná fotografka ponúkam:

✔ predsvadobné stretnutie (osobné alebo online stretnutie pred rezerváciou termínu, v slovenčine alebo v angličtine)

✔ užitočné rady a tipy k plánovaniu svadby

✔ uvoľnené fotenie a prirodzené svadobné fotky bez strnulých póz

✔ dôkladnú úpravu každého jedného odovzdaného záberu

✔ odovzdanie svadobných fotografií prostredníctvom online galérie, slideshow a drevenej krabičky s tlačenými fotkami a USB

✔ láskyplný prístup a úprimné nadšenie pre spoluprácu

Ako prebieha rezervácia termínu?

osobné stretnutie s fotografom

1. Napíšte miVyplňte kontaktný formulár a dohodnite si stretnutie.

ukážka svadobnej zmluvy s fotografom

2. Podpíšte zmluvu


Podpíšte zmluvu, ktorá vám zaručí všetko dohodnuté,

a uhraďte rezervačný poplatok, na základe faktúry, ktorá vám slúži ako doklad.

postup rezervácie termínu na fotenie svadby

3. Termín je váš


Hotovo! Môžete sa tešiť na fotky

a možnosť prežívať všetky momenty kedykoľvek znova.

Referencie

Izabela a Peter (a Dafinka)

“S Grétou sme boli maximálne spokojní, má veľmi profesionálny a zároveň priateľský prístup. Portrétové svadobné fotenie sme mali aj s našou štvornohou kamoškou - Gréta je na fotenie psíkov zvyknutá, má rekvizity a rôzne "finty" ako dosiahnuť psíkovu spoluprácu. Počas fotenia vytvorila skvelú atmosféru a my sme sa uvoľnili :) Výsledok predčil naše očakávania! Fotky z obradu a hostiny sú prirodzené, zachytila naozaj krásne momentky. Sme veľmi radi, že sme si vybrali práve ju.”

01 / 12

Cenník

Svadobné balíčky

Láskyplný


Uvoľnené svadobné párové fotenie
(bez fotenia svadby)

1 - 1,5 hodiny fotenia pred západom slnka
(v ktorýkoľvek deň okrem piatku/soboty/nedele)

Úprava fotografií

Online galéria + slideshow

Doprava v cene*

270 €

Láskyplnší


Uvoľnené svadobné párové fotenie
(v deň svadby alebo v iný deň)

Štandardné fotenie
(od obradu až po večernú/nočnú zábavu)

Úprava fotografií

Online galéria + slideshow

USB + 20 ks vytlačených fotografií 13x18 cm
v drevenej krabičke

Doprava v cene*

1070 €

Najláskyplnší


Uvoľnené svadobné párové fotenie
(v deň svadby alebo v iný deň)

Celodenné fotenie
(od príprav až po večernú/nočnú zábavu)

Úprava fotografií

Online galéria + slideshow

USB + 40 ks vytlačených fotografií 13x18 cm
v drevenej krabičke

Doprava v cene*

1170 €

*Uvedená výška odmeny je konečná a zahŕňa v sebe poplatok pokrývajúci moje cestovné náklady (v rámci Západného Slovenska) v súvislosti s fotením vašej svadby/svadobného fotenia, rovnako ako aj rezervačný poplatok (t.j. poplatok za rezerváciu termínov potrebných pre realizáciu uvedených služieb). V prípade fotenia v iných krajoch či krajinách sú cestovné náklady počítané sumou 0,25 €/km od Bratislavy.

Otázky a odpovede

Môžeme mať svadobné párové fotenie aj v iný ako svadobný deň?

Samozrejme, je to tak úplne ideálne - bez stresu, náhlenia sa, na obľúbenom mieste a za najkrajších svetelných podmienok. Fotiť sa vo svadobný deň môže byť síce z mnohých príčin praktickejšie, no ak vám na fotkách naozaj záleží, fotiť sa v iný ako svadobný deň je vždy tou lepšou možnosťou. Osobne preto vždy vítam chuť realizovať párové fotenie až po svadbe (alebo ešte pred ňou) s nadšením - rozhodnutie je však na vás.

Môžeme si vziať na fotenie psíka?

Áno áno, prosím, áno! S fotením psíkov mám bohaté skúsenosti a vždy ma veľmi nadchne, keď sú súčasťou fotenia. Či už teda máte doma neposedné šteniatko alebo seriózneho psieho seniora, určite ho v prípade záujmu neváhajte vziať so sebou, bude veľmi vítaný (zdravými pamlskami, bezbrehou láskou a v prípade záujmu aj svadobnou vôdzkou či motýlikom).

Ako prebieha rezervácia termínu? Platí sa rezervačný poplatok?

Keďže je pre mňa dôležité poznať vaše predstavy a preferencie, každej rezervácii u mňa predchádza stretnutie (online alebo osobné), ktoré ponúka možnosť porozprávať sa o všetkých detailoch spolupráce. Stretnutie trvá približne hodinu, k ničomu vás nezaväzuje a je možné mať ho buď v slovenčine alebo v angličtine.

Osobný/online kontakt s vami mi umožní spoznať a nacítiť si, čo je pre vás dôležité, a vám pomôže získať predstavu o mojom prístupe, rovnako ako možnosť uistiť sa, či som pre zachytenie vašej svadby tým správnym človekom.

V prípade záujmu o rezerváciu termínu po stretnutí stačí už len podpísať zmluvu, ktorou si vzájomne garantujeme všetko dohodnuté, a uhradiť faktúru k rezervačnému poplatku, ktorý je súčasťou každého svadobného balíčka. Úhradou rezervačného poplatku sa termín stáva vaším a nikto vám ho nemôže vziať.

V akom časovom predstihu je potrebné rezervovať si svoj termín?

Väčšina párov si rezervuje svoj termín približne rok pred svadbou. Ak však plánujete svadbu s menším časovým predstihom, určite nezúfajte. Často sa stáva, že o niektoré termíny prejaví záujem až 20 párov, zatiaľ čo na iné sa nespýta nikto. Vždy je preto možné, že je váš termín ešte voľný (alebo nečakane uvoľnený).

Koľko fotografií dostaneme?

Množstvo odovzdaných fotografií sa odvíja od mnohých premenných, ako je počet hodín strávených na vašej svadbe, množstvo hostí, či rozmanitosť udalostí a svadobného programu. Celkové predpokladané množstvo odovzdaných fotografií viem preto uviesť až po oboznámení sa s vašimi svadobnými plánmi. Najčastejšie však ide o 400 - 800 upravených fotografií.

Ako dlho budeme čakať na fotky?

Doba čakania sa pohybuje od 1 do 3 mesiacov, v závislosti od aktuálnej vyťaženosti a množstva spracovávaných záberov.

Dostaneme aj neupravené fotografie?

Nie. Všetky fotografie, ktoré odomňa dostanete, prejdú starostlivou a detailnou úpravou. Záleží mi na tom, aby ste zo svojej svadby dostali kvalitný fotografický výstup a nie stovky fotiek, na ktorých ľudia práve žmurkajú alebo majú zrovna cez hlavu lakeť človeka tancujúceho vedľa. Môžete sa však spoľahnúť, že žiadne milé zábery si určite nenechám len sama pre seba.

Viete nám odporučiť kvalitnú kameramanku / DJa / floristky?

Samozrejme! Ak hľadáte odporúčania na kvalitných, spoľahlivých (prípadne nevšedných) dodávateľov, neváhajte sa spýtať (a určite tiež navštívte môj Pinterest, kde pravidelne zverejňujem aj takéto tipy).

Máte inú otázku?

Rada vám ju zodpoviem.


Referencie

Lenka a Matúš


“Fotky od Grétky boli highlightom našej svadby. Spoločné fotenie bolo príjemné, nesilené, Grétka nás vedela super odnavigovať, čo a ako robiť, aby to pred foťákom vyzeralo dobre. A na svadbe sa jej podarilo zachytiť najkrajšie momenty, potmehúdske úsmevy, nenápadné dotyky, aj najväčšie výbuchy smiechu. Ďakujeme krásne za dokonalú spomienku :)”

01 / 03

Ocenenia

svadobny fotograf ocenenia